a1-crop

Tech. Pagalbą kelyje atliekame visą parą.

Gavę tokį iškvietimą, mes atvažiuojame pas Jus su mikroautobusu, kuriame yra sumontuota visa profesionali ratų montavimo bei balansavimo įranga, taip pat visi instrumentai padangos remontui. Kvalifikuotas meistras numontuos pažeistą padangą ir, įvertinęs jos būklę, priims tinkamiausią sprendimą, kaip per trumpiausią laiką pašalinti problemą, kad kuo greičiau galėtumėte tęsti kelionę. Nedidelį padangos pažeidimą suremontuos vietoje, o jeigu padanga yra neremontuojama arba remontas užimtų daug laiko, sumontuos pakaitinę padangą, kuri atitiks reikiamus išmatavimus ir sezoniškumą, kitaip tariant, uždės jums atsarginį ratą, kad greičiau galėtumėte tęsti kelionę. Sugadintą padangą nemokamai utilizuosime, o pakaitinė padanga lieka Jums. Baigęs darbus meistras Jus informuos , kada ir kokių veiksmų Jums reikia imtis artimiausiu metu.

Pradūrus ar sprogus padangai pačiam susitvarkyti ir tęsti toliau kelionę darosi vis sunkiau. Nauji automobiliai dažnai neturi atsarginio rato , o ratų remonto rinkiniai dažniausiai nepadeda. Todėl labai svarbu atsitikus tokiai bėdai kuo greičiau sustoti, kad nepataisomai nepažeistumėte padangos ir ratlankio. Todėl labai aktualu turėti informaciją, kaip greičiau išsikviesti į pagalbą mobilų ratų servisą.

a2-crop

Ratų montavimas ir balansavimas

Ratų montavimas, balansavimas Jums patogioje vietoje, patogiu laiku. Dirbame po darbo, savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Sezoninis ratų montavimas, balansavimas. Pagal išankstinį užsirašymą atliksime darbus Jums patogioje vietoje, patogiu laiku. Įmonėms atliekamos paslaugos pagal išankstinį užrašymą. Pajėgumas per 8 darbo valandas gali būti nuo 15 iki 30 automobilių.

Ratų montavimo eigoje išvalome ratlankio viduje susikaupusius nešvarumus, patikriname ventilius ir reikalui esant pakeičiame naujus. Ratus prie mašinos prisukame naudodami dinamometrinį raktą.

Automobilio ratai yra viena iš svarbiausių dalių , nuo kurių priklauso jūsų važiavimo saugumas ir komfortas. Nekokybiškai sumontuotos padangos gali momentaliai išleisti orą, o montuojant padangas nepatikrinti ir palikti seni ventiliai gali neatlaikyti oro slėgio ir nulūžti. Todėl labai svarbu pasirinkti profesionalius montuotojus.

Renkantis kvalifikuotą servisą nebūtina gaišti laiko laukiant gyvose eilėse ar užsirašius iš anksto laukti 3-4 ar daugiau dienų. Jūs galite susisiekti su mumis ir mes atvyksime Jums patogiu laiku į Jums patogią vietą ir permontuosime bei subalansuosime ratus. Mūsų darbo laikas nėra limituotas, skambinkite visą parą.

Suteiksime pilną konsultaciją ir informaciją apie Jūsų automobilio ratų stovį . Jeigu naujas padangas pirkote pas mus, tai senas padangas nemokamai utilizuosime.

a2-crop

a3-crop

Naujos padangos

Padangų pardavimas. Prekiaujame naujomis padangomis. Konsultuojame, parenkame padangų išmatavimus pagal gamyklinius reikalavimus, padangas pagal važiavimo pobūdį ir poreikį. Nemokamai pristatome. Vietoje sumontuojame, senas nemokamai utilizuojame.

Padangos - viena svarbiausių automobilio dalių, kad jūs važiuotumėte saugiai ir komfortiškai. Padangas svarbu nuolat stebėti, kad jų protektorius nenusidėvėtų žemiau leistinos normos, kas gali sukelti automobilio nestabilumą posūkiuose bei prailginti stabdymo kelią ir labai pabloginti važiavimą slidžia bei šlapia kelio danga. Taip pat svarbu, kad visa padanga dėvėtųsi vienodai ir nebūtų pažeistas kordas ( iššokęs guzas ) įvažiavus į duobę, atsitrenkus į bortą.

Padangos būtinai turi būti sumontuotos pagal sezoniškumą ir visos vienodų išmatavimų taip, kaip nurodo gamintojas. Tai pat pageidautina , kad atitiktų visų padangų svorio ir greičio indeksai.

Jeigu nenorite tuo domėtis ir aiškintis, tiesiog paskambinkite mums ir mes pilnai pakonsultuosime ir informuosime, kada ir ką reikia daryti. Reikalui esant privažiuosime patikrinti Jūsų automobilio padangų stovį. Perkant padangas pas mus, parinksime pagal Jūsų biudžetą tinkamiausias padangas automobiliui.

a4-crop2

Automobilio užvedimas

Automobilio užvedimas. Naudojam tam skirtą įrangą, kad būtų patikima ir saugu jūsų automobilio elektronikai. Nesvarbu, kur stovi jūsų automobilis, su tokia užvedimo įranga prieisime bet kur. Reikalui esant parinksime akumuliatorių pagal jūsų automobilį.

a4-crop2

a5-crop

Kuro Pristatymas.

Kuro pristatymas. Visą parą, savaitgaliais ir švenčių dienomis pristatome kurą pagal poreikį.